Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej
Oddział Małopolski

Wydarzenia

Spotkanie Małopolskiego Oddziału PTPPd - 4.12.2022

Szanowne Koleżanki!
Szanowni Koledzy!

Zapraszamy na spotkanie Małopolskiego Oddziału PTPPd, które odbędzie się w niedzielę 4.12.2022 o godz. 16.00 w sali wykładowej przy ul. Zamoyskiego 56 w Krakowie.

Spotkanie Małopolskiego Oddziału PTPPd - 9.10.2022

Szanowni Koleżanki i Koledzy,
Serdecznie zapraszamy na pierwsze, powakacyjne spotkanie Małopolskiego Oddziału PTPPd, które odbędzie się 9 października w godzinach 16.00 do 17.30 na ul. Zamoyskiego 56 w Krakowie na sali wykładowej.

Przerwa wakacyjna

Szanowni Państwo,
dziękujemy za zaangażowanie i obecność podczas spotkań oddziału, które odbyły się w mijającym roku akademickim. Kolejne zebranie planujemy jesienią. Tymczasem życzymy odpoczynku w przerwie wakacyjnej i do zobaczenia podczas wrześniowej konferencji.

https://konferencja.ptppd.pl/

Paulina Mikulaścik-Wąsacz
Andrzej Kitrasiewicz
Jakub Droń

Spotkanie Małopolskiego Oddziału PTPPd - 3.04.2022

Szanowni Państwo,
Zapraszamy na wiosenne spotkanie Małopolskiego Oddziału PTPPd pt. "Interwencja kryzysowa i rola psychoterapii psychodynamicznej w czasie kryzysu wywołanego wojną w Ukrainie"

Spotkanie Małopolskiego Oddziału PTPPd - 23.01.2022

Szanowni Państwo,
Zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie seminaryjno-warsztatowe Małopolskiego Oddziału PTPPd pt. „Wokół wielkościowego self pacjenta - rozważania diagnostyczne i różnicowanie zaburzeń ze spektrum narcyzmu.”

Nowy Zarząd Małopolskiego Oddziału PTPPd

Z przyjemnością pragnę poinformować, iż na ostatnim spotkaniu Oddziału Małopolskiego w dniu 14.11.2021 został wybrany nowy Zarząd, w skład którego weszli: Paulina Mikulaścik-Wąsacz (prezes), Andrzej Kitrasiewicz (w-ce prezes) oraz Jakub Droń (członek zarządu).

Spotkanie Małopolskiego Oddziału PTPPd - 13.06.2021

Serdecznie zapraszam na spotkanie Małopolskiego Oddziału PTPPD, które odbędzie się 13.06 w niedzielę o godz.12.00 na platformie zoom.

Spotkanie online/zoom Małopolskiego Oddziału PTPPd - 21.03.2021

Zapraszamy na spotkanie online/zoom Małopolskiego Oddziału PTPPd, które odbędzie się w niedzielę 21.03.2021 o godz. 12.00. Podczas spotkania Paulina Mikulaścik-Wąsacz zaprezentuje "Dylematy terapeuty psychodynamicznego w pracy z pacjentem określającym się jako osoba transpłciowa". Dodatkowo Karolina Trojanowska przedstawi jak wygląda proces opiniowania w kwestii korekty płci z perspektywy biegłego sądowego.

Spotkanie z prawniczką p. Anną Fiutak - 10.01.21

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z prawniczką Panią Agnieszką Fiutak, zorganizowane przez małopolski oddział PTPPd, które odbędzie się 10 stycznia 2021 roku w niedzielę o godz. 16 tej na platformie ZOOM.

18.10.20 - Spotkanie Małopolskiego Oddziału PTPPd

18.10.20 poprzez platformę Zoom członkowie Małopolskiego Oddziału PTPPD spotakli się aby wysłuchać nagrania z wystąpieniem p. Emilii Soroko pt. "Diagnozowanie zaburzeń osobowości w dymensjonalnym modelu ICD-11 z perspektywy psychologicznej". Po wykładzie odbyła się dyskusja oraz rozmowa na temat dalszych planów oddziału.